Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Szkolny indeks matematyczny - konkurs dla klas III gimnazjum PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
15.03.2015.
indeks_mat_m

GIM
„Szkolny indeks matematyczny”
konkurs dla klas III

marzec   2015
>>> więcej <<<

 indeks_mat  
„SZKOLNY INDEKS MATEMATYCZNY”
KONKURS DLA KLAS III  GIMNAZJUM

   Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszego matematyka w szkole, a także sprawdzenie i usystematyzowanie umiejętności i wiadomości z matematyki do egzaminu gimnazjalnego.
   Uczniowie klas trzecich dowiodą swoich umiejętności matematycznych w zakresie kolejnych zagadnień matematycznych, podzielonych na etapy: figury płaskie, twierdzenie Pitagorasa, liczby wymierne, graniastosłupy, ostrosłupy, bryły obrotowe, równania i nierówności, układy równań. Wyniki poszczególnych etapów są wpisywane do „Szkolnego indeksu matematycznego”, który otrzyma każdy uczeń.  Uczniowie muszą wykazać się również zadaniami dodatkowymi, jak przygotowanie matematycznej prezentacji multimedialnej oraz udział w zajęciach poza lekcyjnych. Wyniki wpisywane będą do indywidualnych indeksów. Uczeń, który uzbiera największą liczbę punktów, czyli udowodni że jest najlepszym matematykiem w szkole, otrzyma nagrodę - statuetkę oraz tytuł „Bielańskiego matematyka”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi  pod koniec kwietnia. 
mgr Joanna Biel - Kiepura
Zmieniony ( 16.03.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.