Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Dzień Edukacji Narodowej 2016 SP PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
26.10.2016.
Polska

SP
Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2016
>>> więcej <<<


Dzień Edukacji Narodowej


  Dzień Nauczyciela, który obchodziliśmy w piątek 14 października okazał się świetną imprezą. Została ona uwieńczona pamiątką w postaci portretów naszej kadry nauczycielskiej, na czele z panią Dyrektor.
  Cała akcja zaczęła się tydzień przed Dniem Nauczyciela na lekcji plastyki. Naszym zadaniem było obserwowanie i wypatrywanie znaków szczególnych profesorów, a następnie zrobienie dla naszych nauczycieli portretów-niespodzianek. Na naszych pracach staraliśmy się jak najwierniej oddać ich wizerunki. Myśleliśmy, że pójdzie nam to jak z płatka, lecz nie było to takie proste jak się wcześniej  wydawało. Nauczyciele byli zaskoczeni i nie wiedzieli dlaczego tak się im przyglądamy. Do samego końca pani Dyrektor oraz pozostali nauczyciele nie domyślali się o co nam - uczniom chodzi z tym wpatrywaniem, gapieniem się i z dziwnymi spojrzeniami w ich stronę. Wynikły z tego prześmieszne sytuacje. Pomysł okazał się dla nas super frajdą i zabawą. Naszymi niespodziankami sprawiliśmy Nauczycielom wielką radość i zapewne miłą pamiątkę na lata. A i my będziemy mieli co wspominać.

Kowal Natalia VI c


1.
IMG_3251.jpg
2.
IMG_3255.jpg
3.
IMG_3256.jpg
4.
IMG_3257.jpg
5.
IMG_3258.jpgZmieniony ( 08.11.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.