Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Wolontariusze dla bezdomnych PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
21.01.2017.
reka

GIM
Wolontariusze dla bezdomnych...
 
14 stycznia 2017
>>> więcej <<<
 
 
rekaMŁODZI DLA BEZDOMNYCH! reka

  Kolejny już raz 14 stycznia 2017 r. w godz. od 11:00 do 15:00. wolontariuszki naszego Gimnazjum im. Unicef w Bielanach Wr. uczestniczyły w charytatywno-ewangelizacyjnym spotkaniu dla ubogich i bezdomnych pod nazwą „Miłosierdzie bez granic". Zorganizowała je diakonia miłosierdzia wspólnoty Hallelu Jah w sali przy kościele pw. św. Antoniego przy ul. Kasprowicza we Wrocławiu. We wspólnym świętowaniu uczestniczyło ok. 140 osób, wywodzących się przede wszystkim z grona ludzi korzystających z charytatywnej kuchni prowadzonej przez Franciszkanów. Razem z ubogimi, pomiędzy nimi, zasiadali do stołu, wspólnie śpiewali i posługiwali swoim czasem, rozdając posiłki, kawę i herbatę, aby w ten sposób budować autentyczną więź z najbardziej potrzebującymi. Oprócz wspólnej modlitwy, kolędowania i rozmów przy stole, uczestnicy spotkania mogli wysłuchać katechezy ks. Włodzimierza Wołyńca oraz świadectw kilku osób, które doświadczyły w swoim życiu Bożego Miłosierdzia.
  Dziękuję  Julii Bronsztejn, Miriam Ćwir, Kamili Kwiatek, Natalii Nazimek, Weronice Pelczyk, Julii Stryszewskiej, Marcelinie Koźlewicz, Natalii Szarwaryn, Martynie Szmacińskiej oraz wszystkim wolontariuszom gimnazjum za przygotowanie pysznych ciast dla bezdomnych,  za okazane serce, zaangażowanie i ofiarowany czas dla ubogich.

Joanna Para
1.
DSC03479.JPG
2.
DSC03486.jpg
3.
DSC03489.jpg
4.
DSC03515.jpg
5.
DSC03516.jpg
6.
DSC03519.jpg
7.
DSC03520.jpg
 
Zmieniony ( 22.01.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.