Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Kolejne sukcesy Magdaleny Pawickiej PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
22.03.2017.
szachy

EW
  Kolejne sukcesy Magdaleny Pawickiej
2017

>>> więcej <<<

MAGDALENA PAWICKAWspaniała wiadomość: stypendystka programu dla wybitnych sportowców Gminy Kobierzyce Magda Pawicka Mistrzynią Polski 2017.
W dniach 25.02- 05.03 w Karpaczu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w szachach klasycznych. Magda będąc faworytką zawodów niespodziewanie przegrała pierwszą partię, jednak do końca nie oddała nawet połówki i z punktem przewagi wywalczyła złoto. To już kolejny złoty medal na Mistrzostwach Polski Magdy, która od dwóch lat trenuje w klubie Polonia Wrocław i która z miesiąca na miesiąc czyni niesamowite postępy.
Magda nie uczęszcza do szkoły, uczy się w domu, bardzo dużo wyjeżdża na turnieje. Przypomnijmy, ze w wakacje Magda wywalczyła srebro na Mistrzostwach Polski w szachach błyskawicznych, a w sierpniu zajęła 4 miejsce na Mistrzostwach Europy w Pradze i 10 na Mistrzostwach Świata w Batumi, będąc o rok młodszą od swoich rywalek. Teraz Magda przygotowuje się do Mistrzostw Świata w Brazylii i do ME, które odbędą się w Rumunii.

Jolanta Stefaniuk

Zmieniony ( 23.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.