Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Popołudniowe warsztaty języka angielskiego - ANIMALS AROUND US PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
06.04.2019.
listek.gif
SP
Popołudniowe warsztaty języka angielskiego
"ANIMALS AROUND US"
marzec 2019
>>> więcej <<<

POPOŁUDNIOWE WARSZTATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO
“ANIMALS AROUND US”
26.03.2019
KLASY 4-6 SP


  26 marca w naszej szkole odbyły się popołudniowe warsztaty językowe pt.: „Animals Around Us”, które poprowadziła nauczycielka języka angielskiego, p. Małgorzata Mularczyk. W 1,5 – godzinnych zajęciach wzięło udział 28 uczniów klas IV i V.
  Podczas warsztatów uczestnicy brali udział w przeróżnych grach, zabawach, quizach i zadaniach, które łączył jeden temat – zwierzęta. Na początku była wielka gra planszowa ze zdaniami do przetłumaczenia. Uczniowie, pracując w 3 grupach, w pełnym emocji pojedynku starali się dotrzeć do mety.
  Następny był quiz o „baby animals”, a także uzupełnianie ze słuchu tekstu o zwierzętach z całego świata. W międzyczasie odbywały się kolejne rundy kalamburów, które wywołały mnóstwo uśmiechu na twarzach uczestników. Na koniec warsztatów uczniowie rozwiązywali zwierzęce zagadki oraz obejrzeli krótki film pt.: „British Pets”.
  Wszyscy doskonale się bawili i poćwiczyli swoje językowe umiejętności: czytanie, słuchanie, słownictwo, a nawet gramatykę. Uczestnicy otrzymali także pamiątkowe naklejki ze zwierzątkami.
  Do zobaczenia na kolejnych warsztatach języka angielskiego!
 
opracowanie: Małgorzata Mularczyk

1.
1.jpg
2.
2.jpg
3.
3.jpg
4.
4.jpg
5.
5.jpg
6.
6.jpg
7.
7.jpg
8.
8.jpg

Zmieniony ( 02.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.