Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow Super Liga Judo - Sobótka Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Super Liga Judo - Sobótka PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
18.11.2019.
judo_logo


Super Liga Judo - Sobótka
17 listopada 2019
>>> więcej <<<


    Dnia 17 listopada 2019 r uczniowie naszej szkoły, a jednocześnie reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego "BIELIK" wyruszyli na kolejny turniej z cyklu Super Liga Judo, która tym razem odbyła  się w Sobótce. W turnieju uczestniczył Artur Łopuszniak obecnie uczeń klasy 2 nauczania wczesnoszkolnego oraz jego starszy kolega klubowy  Mateusz Kostjan z klasy 5. Młodzi judocy stoczyli zacięte walki pokazując wysoki poziom techniczny, chęć sportowej walki oraz zwycięstwa. W klasyfikacji końcowej Artur w swojej kategorii wiekowej i wagowej zajął 1 miejsce, a Matusz miejsce 2.

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Grzegorz Harężlak

 

Zmieniony ( 19.11.2019. )
 
następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.