Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Projekt: Moje serce to jest muzyk PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
19.11.2019.
nutki.jpg

SP
Projekt: „Moje serce to jest muzyk”
listopad 2018
>>> więcej <<<

   Moje serce to jest muzyk!

   W pierwszych dniach listopada w świetlicy naszej szkoły zrobiło się jakby nieco głośniej, szumniej… Nie, to nie dlatego, że dzieci stały się bardziej rozkrzyczane czy zaczęły bardziej przeszkadzać – wręcz przeciwnie. Dzieci były zachęcane do tego hałasu! Bo to nie był byle jaki hałas – to było spotkanie z muzyką! W ramach projektu „Odkrywamy pasje muzyczne” odbył się szereg spotkań z dziećmi, w czasie których dzieci mogły odkryć, że muzyka to nie tylko w radiu czy w internecie, ale również w przyrodzie można ją usłyszeć. Poza tym dzieci zapoznawały się bardzo praktycznie z pojęciem rytmu, miały okazję przetestować swoje możliwości gry na różnych instrumentach – od najprostszych dzwonków po ukulele i gitarę, ale także w śpiewie i tańcu! Dzieci z zainteresowaniem eksplorowały świat muzyki, który pokazał się im z zupełnie innej strony. Miejmy nadzieję, że wśród naszych dzieci niedługo rozbłyśnie niejeden wspaniały talent muzyczny!

Rafał Chabowski

1.
121.jpg
2.
122.jpg
3.
123.jpg
4.
124.jpg
5.
125.jpg
6.
126.jpg
7.
127.jpg
8.
128.jpg
9.
129.jpg
10.
130.jpg
11.
131.jpg

Zmieniony ( 19.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.