Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Storytelling - projekt edukacyjny - listopad 2019 PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
08.12.2019.
melonik

SP EW
Storytelling - projekt edukacyjny

  listopad 2019

>>> więcej <<<


 telefon

 telefon
STORYTELLING
Dalszy ciąg projektu „Storytelling w świetlicy”
listopad 2019

  W listopadzie uczennice klasy 7B przy wsparciu swojego nauczyciela języka angielskiego odwiedziły młodszych uczniów w świetlicy, aby w ciekawy sposób z jednej strony zainteresować czytaniem i rozbudzić ciekawość uczniów, a z drugiej rozwijać umiejętności językowe  młodszych kolegów i koleżanek  w czasie ich pobytu w świetlicy.
  Laura Kapitanowicz i  Paulina Skonieczna  w ramach realizacji projektu czytały książeczkę „This is the bear”. Była to historia pluszowego misia, który przez przypadek znalazł się na wysypisku śmieci.
  Uczniowie klas 3 z uwagą słuchali historii, ale też żywo na nią reagowali. Przy okazji czytania książeczki uczniowie ćwiczyli angielskie wyrazy, które w wymowie są bardzo podobne np. bear, beard czy bird. Spotkanie było także okazją, aby przypomnieć uczniom, jak segregujemy śmieci. Bardzo pomocna okazała się karta pracy w języku angielskim, przygotowana przez Laurę i Paulinę. Kolejne zajęcia zaplanowane są w kolejnych miesiącach.
Joanna Twarda
nauczycielka j. angielskiego

 

1.
121.jpg
2.
122.jpg
3.
123.jpg
4.
124.jpg
5.
125.jpg
6.
126.jpg
7.
127.jpg
8.
128.jpg

Zmieniony ( 09.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.