Header Pic  Pfeil Header Pic

Storytelling - projekt edukacyjny

listopad 2019

STORYTELLING
Dalszy ciąg projektu „Storytelling w świetlicy”
listopad 2019

W listopadzie uczennice klasy 7B przy wsparciu swojego nauczyciela języka angielskiego odwiedziły młodszych uczniów w świetlicy, aby w ciekawy sposób z jednej strony zainteresować czytaniem i rozbudzić ciekawość uczniów, a z drugiej rozwijać umiejętności językowe  młodszych kolegów i koleżanek  w czasie ich pobytu w świetlicy.
  Laura Kapitanowicz i  Paulina Skonieczna  w ramach realizacji projektu czytały książeczkę „This is the bear”. Była to historia pluszowego misia, który przez przypadek znalazł się na wysypisku śmieci.
  Uczniowie klas 3 z uwagą słuchali historii, ale też żywo na nią reagowali. Przy okazji czytania książeczki uczniowie ćwiczyli angielskie wyrazy, które w wymowie są bardzo podobne np. bear, beard czy bird. Spotkanie było także okazją, aby przypomnieć uczniom, jak segregujemy śmieci. Bardzo pomocna okazała się karta pracy w języku angielskim, przygotowana przez Laurę i Paulinę. Kolejne zajęcia zaplanowane są w kolejnych miesiącach.
Joanna Twarda
nauczycielka j. angielskiego

Zmieniony ( 09.12.2019. )