Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Jasełka 2019/2020 PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
11.01.2020.
3_kroli


Jasełka 2019/2020
19 grudnia 2019

>>> więcej <<<


 
 
Przedstawienie Bożonarodzeniowe

  Na krótko przed Bożym Narodzeniem 19 grudnia 2019 r. odbyło się w szkole przedstawienie jasełek. Soul i Paweł przywitali przedstawicieli samorządu lokalnego, dyrektora szkoły, wicedyrektorów, księdza, nauczycieli i wszystkie zgromadzone dzieci. Po zabraniu głosu przez księdza Proboszcza Mirosława Dziegińskiego uczennice klasy trzeciej zatańczyły „Taniec śnieżynek” z szarfami,  a zaraz potem uczniowie klasy pierwszej zagrali i zaśpiewali pastorałkę „Gore gwiazda Jezusowi”.
  Kulminacyjnym punktem wieczoru było przedstawienie pod tytułem „Boże odwiedziny”.  Uczniowie klas drugich i trzecich w przepięknych kostiumach odegrali dwie sceny. W pierwszej pokazali jak troski codziennego życia przesłaniają nam rzeczy ważniejsze, a w drugiej scenie przypomnieli historię Bożego Narodzenia i objawienie światu przyjścia Pana Jezusa.
Usłyszeliśmy następnie przedstawione w ciekawej aranżacji trzy pastorałki: „Zapłonęła gwiazda”, „Gore gwiazda” i „Na sianeczku”.
  Na końcu pani dyrektor Beata Ćwiek w ciepłych słowach podziękowała za duży wkład pracy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie przedstawienia i złożyła życzenia świąteczne. Przewodnicząca Rady Gminy pani Elżbieta Regulska również życzyła głębokich przeżyć w czasie świąt.
   Licznie zgromadzona widownia pokazała oklaskami,  że lubimy tradycje Bożonarodzeniowe i warto je podtrzymywać..

Olga Awakowicz


1.
121.jpg
2.
122.jpg
3.
123.jpg
4.
124.jpgZmieniony ( 06.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.