Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Wolontariat arrow Akcja charytatywna dla Hospicjum Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Akcja charytatywna dla Hospicjum PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
11.01.2020.
hospicjum


Akcja charytatywna dla Hospicjum
4 stycznia 2020
>>> więcej <<<


Wolontariat

logo_hospicjum
1%

Pomoc niezwykle cenna!

   4 stycznia 2020 r wolontariusze z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bielanach Wrocławskich włączyli się do akcji charytatywnej „Pola nadziei” na rzecz Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla dzieci”. W Centrum Handlowym Aleja Bielany 19 wolontariuszy z klas VIII w godz. od 11.00 – 15.00  poświęcili swój wolny czas ferii świątecznych, aby kwestować na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci z Dolnego Śląska. Wyróżniali się wśród przechodniów, gdyż byli ubrani w żółte koszulki Fundacji oraz posiadali ponumerowane puszki, mieli również naklejki, którymi obdarowywali darczyńców. Dla wielu wolontariuszy nie było to wcale łatwe zadanie. Trzeba było pokonać nieśmiałość i często zmierzyć się z niechęcią przechodniów. Jak sami mówili zdarzało się, że przechodnie omijali ich szerokim łukiem. Niektórzy jednak poradzili sobie bardzo dobrze. Wszyscy zgodnie  przyznawali, że było to dla nich ciekawe i pouczające doświadczenie, które w przyszłości zaowocuje większym zrozumieniem dla ludzi potrzebujących. Serdecznie dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy w to sobotnie popołudnie, pomimo zmęczenia po czterogodzinnym kwestowaniu,  uczyli się pomagać innym. Dzięki Waszym działaniom sprawiliście radość nieuleczalnie chorym dzieciom i przyczyniliście się do polepszenia ich codziennego życia.

Joanna Para


1.
121.jpg
2.
122.jpg
3.
123.jpg
4.
124.jpg
5.
125.jpg
6.
126.jpg
7.
127.jpg
Zmieniony ( 23.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.