Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Szkolny konkurs recytatorski z języka angielskiego - Poetry Is Cool PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
23.02.2020.
Anglia
SP
Szkolny konkurs recytatorski
z języka angielskiego
„Poetry Is Cool”
  5 lutego 2020

>>> więcej <<<„Poetry Is Cool”

  5 lutego 2020 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski z języka angielskiego Poetry Is Cool. Konkurs  przewidziany był dla uczniów klas 4-8. Uczniowie mogli recytować wiersz anglojęzycznego poety lub polskiego, przetłumaczonego na język angielski. Recytowano więc między innymi wiersze Ezry Pounda oraz Wisławy Szymborskiej. Konkurs poprzedziły dwie prezentacje przygotowane przez  uczniów Julię U. z klasy 7A i Mikołaja B. z klasy 5C, realizuj±cych indywidualne programy nauki z języka angielskiego. Prezentacje dotyczyły największego poety i dramaturga w literaturze angielskiej czyli Williama Szekspira oraz szkockiej tradycji recytowania wierszy, znanej jako Wieczoru Burnsa od nazwiska szkockiego poety.
  Zwycięzcami konkursu zostali: I miejsce  - Kacper P. z klasy 5C, II miejsce  - Ksawery P. z klasy 4A  III miejsce - Dominika Cz. z klasy 5D. Wyróżnienia otrzymały Maja Ł. z klasy 6D i Pola B. z klasy 5D. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujęmy wszystkim uczestnikom konkursu
Joanna Twarda
organizatorka konkursu1.
121.jpg
2.
122.jpg
3.
123.jpg
4.
124.jpg
5.
125.jpg
6.
126.jpg
7.
127.jpg
8.
128.jpg
Zmieniony ( 23.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.