Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow XV Jubileuszowy Turniej Judo "Biała Zima" 2012 Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

XV Jubileuszowy Turniej Judo "Biała Zima" 2012 PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
09.02.2012.
judo_logo


XV Jubileuszowy Turniej Judo "Biała Zima" 2012
>>> więcej <<<

W dniu 28.01.2012 w Opolu odbył się XV Jubileuszowy Turniej Judo " Biała Zima 2012". Warto wspomnieć, że w turnieju tym uczestniczyły liczne ekipy zagraniczne m.in Czechy, Słowacja, Bułgaria, Białoruś, Estonia, oraz liczne kluby z Polski: Bydgoszczy, Krakowa, Lublina, Wrocławia, Opola. Przy tak doborowej obsadzie nie zabrakło także reprezentanta naszego klubu - Maćka Kuczera. Po rozgrzewce nasz zawodnik przystąpił do zawodów. Maciek walczył w kategorii wagowej do 55 kg zajmując II miejsce , ulegając w finale mocnemu zawodnikowi z Bydgoszczy. Po zakończeniu rywalizacji nastąpiła dekoracja najlepszych zawodników, pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Czekamy na następne wyniki. Do następnego razu.

ps. Nie mógłbym zapomnieć, i podziękować P. Robertowi Kuczerowi dzięki któremu ten wyjazd się odbył. Serdecznie dziękuje .


Grzegorz Harężlak

Fotorelacja na stonie

http://uksbielikjudo.dbv.pl/readarticle.php?article_id=22


Zmieniony ( 26.03.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.