Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow Jablonec - Puchar Czech Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Jablonec - Puchar Czech PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
26.03.2012.
judo_logo


Jablonec - Puchar Czech
25 marca 2012
>>> więcej <<<Dnia 25.03.2012 zawodnicy naszego klubu wyjechali po raz pierwszy na zawody zagraniczne do czeskiego Jablonca. Wczesnym rankiem (5 rano) Maciek Kuczer, Maciek Szynalski, Michał Wargocki  oraz rodzice byli przygotowani do wyjazdu na mocny turniej do Czech (Puchar Czech). W turnieju uczestniczyło łącznie 556 zawodników z 73 klubów (m.in Niemcy, Słowacja, Polska oraz liczne kluby z Czech).   Po przyjeździe na miejsce chłopcy przystąpili do obowiązkowego ważenia a następnie do rozgrzewki i walk eliminacyjnych. Pierwszy swoje walki rozpoczął Michał Wargocki wygrywając pierwsze starcie bez większych problemów przez ippon. Niestety w dwóch następnych walkach musiał uznać on wyższość przeciwników kończąc w ten sposób start w zawodach. Następnie do walk przystąpili Maciek Kuczer i Maciek Szynalski niestety i oni nie zaliczyli dobrego startu. Pomimo, że chłopcy tym razem nie zdobyli żadnych pozycji medalowych był to dla nich bardzo cenny wyjazd gdzie mogli zobaczyć i zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami a także wiele się nauczyć.

Serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.

Poniżej link do list walk. Maciek Szynalski, Michał Wargocki kategoria wagowa 42 kg, Maciek Kuczer kategoria wagowa 55 kg
http://www.czechjudo.cz/Files/1/Documents/V%C3%BDsledky/2012/CP%20Jablonec%20-%20jun-dorci-zci/2012-CP_Jablonec-MU13.pdf

Link do strony z fotorelacją

http://uksbielikjudo.dbv.pl/readarticle.php?article_id=23
Zmieniony ( 29.03.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.