Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow 5 Wrocławska Olimpiada Młodzieży Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

5 Wrocławska Olimpiada Młodzieży PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
26.05.2012.
judo_logo


5 Wrocławska Olimpiada Młodzieży
20 maja 2012
>>> więcej <<<


  Po zawodach w Mietkowie na naszych twarzach zajaśniał uśmiech i zadowolenie z uzyskanych wyników, lecz na tym nie skończyły się emocje majowego weekendu – musieliśmy szybko zebrać siły ponieważ w niedzielę grupa starsza brała udział w 5 Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży. Tak więc po sobotnich wynikach, w dobrym humorze nasi podopieczni musieli się skoncentrować ponownie przed startem, wszystko udało się w 100 procentach. I tak Michał Wargocki powtórzył wynik uzyskany w Mietkowie ponownie zdobywając złoty medal. Bardzo dobrze zaprezentował się starszy z braci Szynalskich - Maciek, który po porażkach z poprzedniego dnia potrafił zapomnieć o nich, wyciągnąć z nich wnioski, co zaowocowało zdobyciem pierwszego miejsca. Ponadto na podium stanęli Maja Dziedzic – 1 miejsce, Wojtek Szynalski – 2 miejsce, Maciek Kuczer – 2 miejsce, Wojtek Wargocki – 3 miejsce. Łącznie po dwóch dniach startów nasi podopieczni zdobyli 13 medali. Tym razem była to szczęśliwa "13".

   Warto wspomnieć, że wyniki Michała Wargockiego - zawodnika naszego klubu ,zostały zauważone nie tylko w środowisku judoków. Jego osiągnięcia mimo młodego wieku są istotnie imponujące, przewyższające dotychczasowe wyniki sportowe jego rówieśników. Dnia 24.05.2012 otrzymał Szkolnego Nobla w dziedzinie sportu – najważniejsze z wyróżnień Zespołu Szkół w Bielanach Wrocławskich. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Gratulacje dla wszystkich.

Zarząd UKS "Bielik"

Poniżej link do fotorelacji.

http://uksbielikjudo.dbv.pl/readarticle.php?article_id=26
Zmieniony ( 28.05.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.